O Gabinecie

Wizyta w gabinecie ma zachęcić do tego, aby przystanąć i zastanowić się nad jakością swojego codziennego życia. Czy nasze ciało odczuwa jakieś dolegliwości? Czy my czujemy się dobrze w swoim ciele?

 

O mnie

Nazywam się Anna Romanowska, z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Zawodowaniao zajmuję się wykonywaniem masaży relaksacyjnych, sportowych, kosmetycznych oraz dla ciężarnych.

W 2014 roku uruchomiłam w Ostródzie gabinet masażu pod nazwą Przystań Zdrowia i Relaksu. Drugi mój gabinet znajduje się w Miłomłynie. Zdecydowałam się na otwarcie własnych gabinetów, ponieważ zauważyłam duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi masażu a jednocześnie mało możliwości zaspokojenia tych potrzeb.

W ofercie prowadzonych przeze mnie gabinetów, masaże zostały pogrupowane w ten sposób, aby pacjent łatwo mógł odnaleźć zabieg dostosowany do jego potrzeb.

Zagadnieniem masażu zainteresowałam się po ukończeniu nauki w liceum. Moja dalsza edukacja przedstawia się następująco:

  • wrzesień 2006- czerwiec 2008- Zespół Szkół Medycznych, Medyczna Szkoła Policealna nr 1 w Grudziądzu – uzyskanie tytułu technika masażysty
  • październik 2008- lipiec 2012- Bydgoska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy- uzyskanie tytułu licencjata fizjoterapii
  • październik 2012- wrzesień 2014- Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, studia uzupełniające magisterskich na kierunku fizjoterapia

W trakcie nauki w szkole zdobywałam doświadczenie w różnych placówkach. Między innymi Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu, stadion Olimpia w Grudziądzu, szpital WĘGROWO w Grudziądzu, ośrodek fizjoterapeutyczny REMEDIS w Toruniu i inne.

Ponadto ukończyłam następujące kursy komercyjne:

  • czerwiec 2011- KINETIC W Gdańsku – kurs masażu stemplami ziołowymi
  • lipiec 2014- ANATOMOIC W Gdyni – kurs masażu kobiet w ciąży

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę zawodową na stanowisku masażysta- fizjoterapeuta w następujących placówkach:

  • styczeń 2011- luty 2012- Salon Masażu MASU- MASU W Gdyni
  • marzec 2013- wrzesień 2013- NZOZ Przychodnia SOPAT W Ostródzie

Prywatnie mieszkam we wsi Liwa razem z narzeczonym Adamem  córeczką Ewą i synkiem Bohdanem, a także psem, kotem i innymi zwierzakami :)

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress